Planeta dla prawnuków
Zadbaj z nami o następne pokolenia. Zgłoś się i otrzymaj od 2000zł do 5000zł!
Dlaczego energia ze słońca?

Dlaczego energia ze słońca?

Instalacje fotowoltaiczne są niezawodne, bezpieczne i praktycznie bezobsługowe. Są neutralne dla środowiska naturalnego. Nie generują żadnego hałasu i zanieczyszczeń. Przydomowa instalacja fotowoltaiczna zabezpiecza nas od rosnących cen energii. Instalacja fotowoltaiczna może być również sposobem na uzyskanie energii elektrycznej w miejscach trudno dostępnych.

Co bardzo ważne, ich instalacja po prostu się opłaca. Z ekonomicznego punktu widzenia, nawet przy ekstremalnym założeniu, że instalacja będzie spłacać się 10 lat – będziemy uzyskiwać w 100% darmowy, bez emisyjny prąd. Jedyny koszt, jaki pozostaje dla nas, to opłaty stałe do OSD (operator – np. Energia, PGE etc.). Taki koszt mieści się maksymalnie w 200zł rocznie.

Dbamy o środowisko i oszczędzamy dzięki instalacjom fotowoltaicznym

Elektrownie węglowe bardzo zanieczyszczają nasze środowisko. Gdy dołożymy do tego zanieczyszczenia z samochodów, pieców naszych domów – okazuje się, że Polska jest najbardziej zanieczyszczonym państwem w Europie.

Dlatego, jeśli każda osoba, mająca możliwości instalacji fotowoltaicznej, zdecyduje się na nią, znacznie obniżymy poziom zanieczyszczenia powietrza, co zapewni przyszłym pokoleniom spokojne życie na Ziemi.

Koszt instalacji, zwraca się średnio w 5-7 lat. Daje nam to możliwość korzystania z darmowego prądu przez następne 18-20 lat.

Dlatego, nie ma na co czekać. Instalacje fotowoltaiczne są teraz bardzo bezpieczne i co ważne bezobsługowe. Na dzień dzisiejszy fotowoltaika zarówno opłaca się pod kątem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Dbamy o środowisko i jednocześnie zmniejszamy swoje rachunki za prąd do minimum.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.